T-Bull

Menu

Aktualności

11 lipca 2018
Zgodnie ze strategią rozwoju opublikowaną w ubiegłym roku – wrocławska spółka T-Bull zapowiada swoją pierwszą grę na platformę STEAM. To istotny krok dewelopera w kierunku dywersyfikacji źródeł przychodów. Premiera gry Idle Racing GO, wydanej pierwotnie na pla
5 lipca 2018
Na rynek główny GPW, z NewConnect, przenosi się spółka T-Bull. Deweloper gier specjalizujący się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji gier na urządzenia mobilne. Spółka emituje akcje by przyspieszyć rozwój. 
9 kwietnia 2018
Ponad 42 miliony pobrań gry wyścigowej Moto Rider GO robią wrażenie. Z podobnego założenia wyszedł zespół Google Play odpowiedzialny za program Editor’s Choice. Od teraz Moto Rider GO będzie zdobić odznaka zarezerwowana wyłącznie dla produktów najwyższej jakości.

t-bull S.A

Damian Fijałkowski_konferencja_NewConnect

T-Bull S.A. to spółka nowych technologii specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji gier na urządzenia mobilne. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. W sierpniu 2017 roku w oficjalnym komunikacie spółki podano, że łączna liczba pobrań wszystkich wydanych przez nią gier przekroczyła 250 milionów. W chwili obecnej pobrań jest już ponad 320 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych.