T-Bull

Menu

Aktualności

30 listopada 2018
T-Bull S.A., spółka notowana od sierpnia na głównym parkiecie GPW publikuje raport finansowy za trzeci kwartał tego roku. Racing Xtreme 2 kolejnym hitem spółki – gra wygenerowała ponad 2 miliony pobrań w pierwszym tygodniu, czyli kilkaset tysięcy każdego dnia!
22 listopada 2018
T-Bull S.A. prezentuje swoją najnowszą produkcję – Racing Xtreme 2. Kontynuacja popularnej gry wyścigowej zadebiutowała właśnie w sklepie Google Play. Ryk silników, wielkie maszyny i walka o najlepsze wyniki – to i jeszcze więcej zaoferu
22 listopada 2018
T-Bull S.A. prezentuje swoją najnowszą produkcję – Racing Xtreme 2. Kontynuacja popularnej gry wyścigowej zadebiutowała właśnie w sklepie Google Play.

t-bull S.A

T-Bull S.A. to spółka nowych technologii specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji gier na urządzenia mobilne. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. W sierpniu 2017 roku w oficjalnym komunikacie spółki podano, że łączna liczba pobrań wszystkich wydanych przez nią gier przekroczyła 250 milionów. W chwili obecnej pobrań jest już ponad 320 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych.

 
 
EnglishSpanish