W przeszłości był świat, w którym każde dziecko miało swojego obcego zwierzaka – olbrzymie misie. Musieli ich karmić, czyścić, bawić się z nimi i obserwować ich, gdy dorastali. Dawno, dawno temu … wszystko się zmieniło! Słodkie niedźwiedzie buntowały się i chciały stworzyć własną cywilizację na Ziemi.

Angry Bears Clicker: Idle RPG

Świat został opanowany przez irytujące misie. Ci denerwujący kumple są wszędzie i próbują cię przytulić przez cały czas z ich dziwnie wyglądającym uśmiechem. Jedyne, co możesz zrobić, to uderzyć w nie tak szybko, jak to możliwe, aby odstraszyć ich od ciebie i twoich przyjaciół! Zagraj w grę, którą widziałeś wcześniej!

FUNKCJE:
– Przygotuj się na trudne walki z różnymi typami szalonych kumpli!
– Ciesz się intensywną akcją 3D w prawdziwym stylu kawaii!
– Doświadcz bezczynności w grze zatrzaskowej, której nie możesz oderwać!
– Walcz przez poziomy, aby odblokować specjalne funkcje!
– Podnieś poziom swojego bohatera i podawaj jeszcze więcej obrażeń!
– Zbieraj nowe przedmioty i zostań prawdziwym pogromcą niedźwiedzi!
– Dotknij, aby przetrwać!

Szukasz gry, w której możesz umieścić wszystkie frustracje? Zagraj z Bear Buddy w jego nowych fajnych, małych grach z tagiem. Kilka najlepszych rzutów i trafień dla złego niedźwiedzia pomoże ci poczuć się lepiej!

O CZASIE, BY … ZMYSŁOWAĆ BUDDY!
Stuknij w ekran swojego telefonu i przygotuj się na niekończącą się przygodę z kranem, która ciągnie Cię w niekończącą się rozgrywkę! Wystarczająco zły, aby przetestować nowy niszczyciel telefonów? Wykorzystaj wszystkie swoje palce i przygotuj się na najlepszą walkę w starciu niedźwiedzi! Udowodnij swoje umiejętności stukania jako ostatni ocalały! Buduj lub twórz nowe przedmioty, zbieraj zespół przyjaciół i poprowadź ich przez starcie kumpli! Każdy zakupiony przedmiot da Ci dodatkowe bonusy! Wybierz najlepszą strategię i pokaż, co masz! Zniszcz wszystkie niedźwiedzie wyglądające stworzenia i pokonaj bossa, aby zdobyć dodatkowe monety! Następnie zwiększ poziom i zwiększ siłę swoich specjalnych umiejętności.

POZIOM W GÓRĘ … I ZOSTAŃ NAWET BARDZIEJ MOCNY!
Znajdź się w najlepszym bezczynnym kliknięciu wśród innych tytułów bezczynnych pilotów i podbij świat (oraz tabelę liderów!). Miej oko na swoje umiejętności, ulepszaj je, aby stać się potężniejszym i podbijać każdy poziom w grze. Użyj specjalnych umiejętności, ulepsz broń, stwórz nowe i stań się jednym z najtrudniejszych bohaterów! Pokaż swoją siłę na wielu etapach, wybierz strategię, aby pokonać każdą pojedynczą istotę! Walcz, przeżyj, ulepszaj i ciesz się najlepszą rozgrywką bezczynnego pilota. Twój czas jest teraz!

CIESZ SIĘ UNIKALNYM STYLEM I PRZYGOTUJ SIĘ DO WIELKIEGO CIĘCIA!
Zniszcz każde stworzenie, które pojawi się na twojej drodze! Ciesz się wyjątkowym słodkim stylem kawaii i przygotuj się na niekończącą się przygodę z anime! Znajdź monety, skarby i odkrywaj nowe poziomy dzięki większej liczbie przedmiotów do odblokowania. Dotknij ekranu i zbieraj coraz więcej złota, aby kupić nowy sprzęt, który sprawi, że staniesz się jeszcze bardziej wymagający w grze i wśród znajomych! Nawet jeśli jesteś osobą bezstresową, musisz w pewnym momencie zdmuchnąć parę!

Ciesz się niekończącą się bezczynną przygodą i uzyskaj jak najwięcej wyzwań!

OUR SOCIAL MEDIA

PHONE


OFFICE:
(+48) 534-326-597

BUSINESS INQUIRIES:
(+48) 535-351-884

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.