All games from T-Bull - meet Us!

W przeszłości był świat, w którym każde dziecko miało swojego obcego zwierzaka - olbrzymie misie. Musieli ich karmić, czyścić, bawić się z nimi i obserwować ich, gdy dorastali. Dawno, dawno temu ... wszystko się zmieniło! Słodkie niedźwiedzie buntowały się i chciały stworzyć własną cywilizację na Ziemi.

Merge Football Manager to uproszczona gra w zarządzanie piłką nożną oparta na mechanice łączenia. Zatrudniaj i modyfikuj nowych zawodników, trenuj ich i ustawiaj w optymalnej formacji. Wygrywaj mecze z przeciwnymi drużynami, aby dostać się na szczyt tabeli ligowej!

InfiniteCorp to strategiczna gra karciana oparta na decyzjach osadzona w fikcyjnym cyberpunkowym świecie. Jesteś pracownikiem korporacji zajmującej się dystrybucją towarów i logistyką w „megatower” - miejscu, w którym mieszkają wszyscy lokalni mieszkańcy. Dołącz do świata, w którym stawka jest wysoka, a moralność zatarta.

Mayor Tycoon to gra, która pozwoli Ci zarządzać obszarem i jego urbanizacją. Ulepszaj budynki, aby zarabiać jeszcze więcej, zarabiaj jeszcze więcej na ulepszaniu budynków i odblokowuj kolejne etapy! Zautomatyzuj przepływ gotówki, zatrudnij odpowiednich przywódców i rządź swoim imperium. Doprowadź swój świat do stałego przepływu pieniędzy. Chcesz zostać miliarderem?

Pokaż wszystkim jak grać w pokera już teraz i pobierz Poker Online: Texas Card Game! Zbierz znajomych i zaproś ich do wspólnej gry w Poker Texas Hold'em! Dołącz do ekskluzywnych pokojów online i rywalizuj NA ŻYWO z graczami z Polski i całego świata! Doświadcz na własnej skórze prawdziwych pokerowych emocji! Podbijaj rankingi Poker Texas Hold'em – Polska i Świat!

PHONE


OFFICE:
(+48) 534-326-597

BUSINESS INQUIRIES:
(+48) 535-351-884

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.