Prześcignij swoich rywali i zostań bossem kryminalnego podziemia wyścigów ulicznych. Rozpędź się do zapierającej dech w piersiach prędkości używając dopalacza i zmieniając biegi na czas.

Top Speed: Drag & Fast Racing

Zdobądź 69 samochodów. Odrzyj z pozycji 20 bezwględnych szefów mafii i sam zajmij ich miejsce.

– Przebieraj wśród 69 aut – osobówek, dragsterów, wozów policyjnych
– Pozwól swojej kreatywności płynąć w warsztacie przy ulepszaniu i tuningowaniu swojej bryki
– Przejmij kontrolę nad pięcioma dzielnicami miasta walcząc z gangami
– Rozpędź się do nieprawdopodobnych prędkości na lotniskowcu
– Złam wszelkie reguły ruchu drogowego w trybie Pościgu

Top Speed wyznacza nowe granice w gatunku wyścigów równoległych. Spełniaj swoje sny o jeżdżeniu luksusowymi samochodami i prestiżu z wygranych zawodów. Dotrzyj na szczyt hierarchii lokalnych gangów jako najlepszy kierowca wszechczasów. Wskakuj za kółko i szykuj się do startu. Bądź gotów na miażdżące przyśpieszenie kiedy uderzysz w przycisk nitro.

Modyfikuj auto według własnego uznania, sprowadzaj i montuj części, dorzuć tuning optyczny jeżeli masz taką ochotę. Każde ulepszenie silnika, ramy czy biegów ma wyraźny wpływ na osiągi samochodu. Najlepsi z najlepszych dostaną także dostęp do nielegalnych modyfikacji z czarnego rynku.

Pal gumę w budowanych na zamówienie, ciężko zmodyfikowanych dragsterach przeznaczonych do bicia rekordów prędkości. Korzystaj z pościgowych policyjnych aut z 5 różnych krajów.

Ścigaj się poza wszelką kontrolą. Wyzwól chaos łamiąc ograniczenia prędkości. Zdobądź szacunek w przestępczym półświatku. Zostań najlepszym kierowcą wyścigów równoległych. Przygotuj się na najintensywniejszą ścigałkę tego roku.

OUR SOCIAL MEDIA

PHONE


OFFICE:
(+48) 534-326-597

BUSINESS INQUIRIES:
(+48) 535-351-884

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.