Beta gry Top Speed 2 od T-Bull S.A. już dostępna na platformie Android

Beta drugiej odsłony jednego z najpopularniejszych tytułów studia T-Bull S.A. – Top Speed 2 trafiła właśnie do sklepu Google Play. Na liście krajów wybranych przez twórców do przeprowadzania beta-testów znalazła się także Polska. Oznacza to, że gra jest już na zaawansowanym etapie produkcji, a najbliższy czas deweloper poświęci na udoskonalanie produktu, testowanie różnych rozwiązań i zbieranie feedbacku od graczy. Docelowo tytuł będzie dostępny w innych sklepach z aplikacjami, takich jak: Apple App Store, Mi App Store (Xiaomi), Apps Club (Bemobi). Twórcy oczekują, że średni docelowy przychód z użytkownika w sklepie Google Play wynosić będzie 0,50 USD, a liczba ściągnięć każdego dnia – 20 tys.

Fabularnie, Top Speed 2 jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części gry, która może pochwalić się już ponad 35 milionami pobrań łącznie. Gracze po raz kolejny zasiądą za kierownicami najszybszych samochodów wcielając się w postać policjanta, który działając na granicy prawa ściga się z członkami mafii. Z każdym kolejnym wyścigiem będziemy odkrywali kolejne tajemnice na temat mafijnych przekrętów jakie mają miejsce w świecie Top Speed 2. Twórcy do dyspozycji graczy oddadzą aż 71 rożnych modeli samochodów, oferujących szeroki wachlarz możliwości tuningu i modyfikacji. Oprócz tego gra może pochwalić się grafiką 3D na zupełnie nowym poziomie.

– Bardzo cieszy nas fakt, że możemy podzielić się z graczami efektami wielu miesięcy ciężkiej pracy nad naszą najnowszą produkcją Top Speed 2. Podczas etapu otwartej bety chcemy poznać opinię graczy, jak i również wspólnie z nimi dokonać ewentualnych modyfikacji w rozgrywce. Feedback naszych użytkowników jest dla nas niezwykle ważny, gdyż to m.in. dzięki temu mamy na koncie setki milionów pobrań. – mówi Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel i prezes zarządu T-Bull S.A.

Kluczowym aspektem gry jest tryb online, który będzie rozwijany i rozszerzany przez twórców wraz z wydawaniem regularnych aktualizacji, tak jak ma to miejsce w przypadku innych produkcji studia. Deweloper coraz większy nacisk kładzie na rozwój różnych funkcji z zakresu multiplayer, gdyż to rywalizacja z graczami z całego świata znacząco podnosi przyjemność czerpaną z rozgrywki. Ekipa z Wrocławia przekonała się o tym na własnej skórze implementując podstawowy system online w pierwszej części Top Speed, co przełożyło się znacząco na dzienny wzrost liczby pobrań i poprawę parametrów monetyzacji. Kolejne elementy tworzonego przez T-Bull S.A. systemu mutliplayer będą wdrażane cyklicznie i testowane na użytkownikach w ramach beta-testów.

Producenci gry utrzymują oczekiwania względem ilości pobrań i monetyzacji ich najnowszego tytułu. Spodziewana ilość pobrań ma wynieść średnio 20 000 dziennie w sklepie Google Play, natomiast średni przychód z każdego pobrania gry w sklepie to zgodnie z oczekiwaniami 0,50 USD. Według założeń Spółki, Polska może znaleźć się na 13 miejscu na liście krajów, w których Top Speed 2 pobierany będzie najczęściej. Deweloper poinformował również, że oczekiwana średnia ocen nadchodzącej produkcji ma wynieść 4,70/5.

Więcej informacji na temat Top Speed 2 można znaleźć na stronie: https://topspeed2.app/ oraz na oficjalnej stronie na Facebooku.

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.