Racing Xtreme z licencjonowanymi samochodami Dartz MotorZ debiutuje w Google Play

Trzydzieści unikalnych, utrzymanych w postapokaliptycznym klimacie modeli samochodów – w tym licencjonowane pojazdy łotewskiego Dartz MotorZ oraz szerokie możliwości tuningu i personalizacji – to tylko niektóre cechy najnowszej produkcji wrocławskiego studia T-Bull. Jedyna w swoim rodzaju ekstremalna gra wyścigowa Racing Xtreme zadebiutowała dzisiaj w sklepie Google Play.

Wrocławskie studio T-Bull specjalizuje się w produkcji mobilnych gier wyścigowych, które oprócz wysokiej jakości grafiki 3D, rozbudowanej rozgrywki i dopracowanej oprawy muzycznej wyróżniają się także unikalnym zestawem, niespotykanych w innych produkcjach samochodów. Nie inaczej, jest także w przypadku najnowszego tytułu największego pod względem ilości pobrań polskiego dewelopera.

– Współpraca z wrocławskim studiem T-Bull przy mobilnej grze Racing Xtreme, pozwoli nam na dotarcie do milionów fanów naszych samochodów na całym świecie. Za pośrednictwem smartfonów będą mogli oni nie tylko przejąć stery nad takimi modelami jak: The Dictator, DrIvE Hards 6×6 czy premierowym Prombron Black Alligator, ale także co ważne spersonalizować i dostosować je do indywidualnych potrzeb – mówi Leonard Yankelovich, właściciel i twórca marki Dartz MotorZ.

Wysokooktanowe wyścigi z samochodami marki Dartz MotorZ w roli głównej

W Racing Xtreme gracz siada za kierownicą najlepszych aut na świecie, a w tym dostępnych na publicznych drogach prestiżowych samochodów marki Dartz MotorZ: The Dictator, SpaceBaller, DrIvE Hards 6×6, Iron.Xtal czy Black.Shark. Jego zadaniem będzie wykonywanie określonych misji w jak najszybszym tempie – zanim skończy się zapas paliwa. Dodatkowo użytkownik będzie mógł na własną rękę personalizować (setki różnych kombinacji kolorów i naklejek) oraz tuningować dostępne auta, co otworzy przed nim zupełnie nowe możliwości. Areną wysokooktanowych zmagań będą zatłoczone ulice, a całą zabawę będzie umilał wszechobecny postapokaliptyczny klimat produkcji. Wszystko po to, aby dostarczyć graczowi zupełnie nowych doświadczeń i emocji, jakie niesie ze sobą możliwość ścigania się najlepszymi i najbardziej prestiżowymi samochodami na świecie.

– Chcieliśmy, aby Racing Xtreme wyróżniał się na tle dotychczas stworzonych przez nasze studio mobilnych gier wyścigowych. Dzięki współpracy z DARTZ MOTORZ użytkownicy odnajdą w grze jedne z najbardziej unikalnych samochodów na świecie. – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel studia T-Bull S.A.

Gra Racing Xtreme jest dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android do pobrania za darmo ze sklepu Google Play. Racing Xtreme zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze, co nie utrudnia jednak rozgrywki.

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.