„Road Racing” wrocławskiego studia T-Bull od jutra w App Store

26 maja premierę będzie miała gra „Road Racing”, najnowsza produkcja wrocławskiego studia T-Bull, specjalistów od mobilnych wyścigów. Prace nad grą rozpoczęły się w grudniu 2014 roku. W pierwszej kolejności dostępna będzie wersja dla urządzeń z systemem iOS. 

W „Road Racing” gracz siada za kierownicą najlepszych aut na świecie. Jego zadaniem jest wykonywanie określonych misji w jak najszybszym tempie – zanim skończy się zapas paliwa. Wyścigi odbywają się na zatłoczonych ulicach, a zabawę utrudniają inne auta oraz blokady drogowe. Gracz otrzyma szerokie możliwości spersonalizowania auta i dopasowania go do własnych upodobań lub wymagań danej misji. T-Bull zadbał także o szeroki wybór trybów rozgrywki, a także rozmaite trasy na wielu różnych mapach.

Link do pobrania gry z App Store (dla urządzeń z systemem iOS): smarturl.it/roadracing.pl.

T-Bull znany jest ze szczególnej dbałości o graficzną stronę gier. Doskonale widać to również w „Road Racing”, gdzie twórcy, oprócz angażującej rozrywki, postawili na wyjątkowe wrażenia wizualne. Gra osadzona jest w uniwersum dobrze znanym tym, którzy mieli okazję grać w „Top Speed”, czyli poprzednią produkcję wrocławian.

– Po raz kolejny oddajemy w ręce graczy produkcję, w którą włożyliśmy mnóstwo wysiłku oraz zaangażowania. Pracował nad nią doświadczony czterdziestoosobowy zespół, dzięki czemu stworzyliśmy grę wyjątkowo dopracowaną zarówno pod względem grafiki, jak i grywalności. Poprzez „Road Racing” chcemy pokazać, że polscy producenci mogą śmiało konkurować ze światowymi liderami branży – mówi Grzegorz Zwoliński, Co-Founder & Chief Operating Officer studia T-Bull.

W ciągu kilku najbliższych miesięcy twórcy „Road Racing” planują wdrożenie gry na wszystkie platformy. W czerwcu pojawi się wersja dla systemu Android, zaś w następnych miesiącach planowane jest wprowadzenie gry dla systemów Windows i BlackBerry. „Road Racing” zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze, co nie utrudnia jednak rozgrywki.

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.