T-Bull poszerza swoje mobilne horyzonty

Produkcje polskiego dewelopera gier mobilnych, T-Bull S.A zostały docenione przez technologicznych gigantów. Racing Classics PRO została w poniedziałek oficjalnie zatwierdzona przez zespół Google Play. Gra dostała również globalne wsparcie promocyjne w ramach premiery w sklepie z aplikacjami od Google, natomiast Moto Rider GO trafił właśnie do Huawei AppGallery.

Z kolei Moto Rider GO to już drugi tytuł po Top Speed, który trafia do Huawei AppGallery. Uznany tytuł wrocławian, który do końca maja 2019 pobrano łącznie prawie 80 milionów razy, to kolejny etap ekspansji rodzimego dewelopera na rynek azjatycki.

– Współpraca zarówno z Google, jak i Huawei to dla nas przykład tego, że jesteśmy doceniani nie tylko jako producent gier mobilnych, ale również jako partner biznesowy. Mamy nadzieję eksponować nasze gry na kolejnych rynkach i rozbudowywać nasze udane współprace z największymi markami na świecie – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bull S.A.

Fakt, że gry T-Bull S.A. dostępne są dla coraz większej rzeszy użytkowników i doceniane przez najbardziej uznane platformy z grami mobilnym na całym świecie, to dla rodzimego dewelopera doskonały sygnał rynkowy.

Racing Classics PRO na Google Play -> https://smarturl.it/racingclassics

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.