T-Bull S.A. publikuje raport podsumowujący sierpień 2019

Wrocławski deweloper gier skierowanych głównie na platformy mobilne, T-Bull S.A., opublikował raport podsumowujący sierpień 2019 r. Firma po raz pierwszy dzieli się wynikami dotyczącymi najnowszego tytułu Top Speed 2.

T-Bull S.A. w ramach podsumowania ubiegłego miesiąca informuje o wzroście miesięcznej ilości pobrań w porównaniu do poprzedniego miesiąca o 17%. Łącznie tytuły rodzimego dewelopera zostały w sierpniu 2019 pobrane 5.3 miliona razy (w lipcu ta liczba wyniosła 4.5 miliona).

Spółka dzięki ciągłej optymalizacji najnowszego tytułu Top Speed 2 może pochwalić się pozytywnymi statystykami gry. Tytuł  dostępny jest już na 40% modeli opierających się na systemie Android i to jeszcze nie koniec. Druga część docenionych na całym świecie wyścigów została już pobrana ponad 300 tysięcy razy. Za największą część wygenerowanych przychodów w tym okresie odpowiadają gracze z USA (40%), Norwegii (7.8%) oraz Niemiec (6%). Średnia kwota transakcji w sierpniu wyniosła 8.11$.

Top Speed, czyli pierwsza część kultowych wyścigów została pobrana już ponad 43 miliony razy. W sierpniu gra najczęściej pobierana była w Indiach (18%), Indonezji (9.6%) i Brazylii (5.9%). Średnia kwota transakcji utrzymała się na zadowalającym poziomie 5.74$. Za największą część przychodu wygenerowanego przez aplikację odpowiadają mieszkańcy USA (45%), Niemiec (4.7%) oraz mieszkańcy Rosji (3.6%).  Moto Rider GO, czyli kolejny wyścigowy tytuł Dolnośląskiego dewelopera, był najczęściej pobierany podobnie jak w poprzednim miesiącu w Indiach (27%), Brazylii (12%) i Egipcie (6.9%). Średnia kwota, jaką miłośnicy wirtualnych jednośladów wydali na ten tytuł w sierpniu wyniosła 5.35$. Ostatni miesiąc wakacji  do udanych będzie mogła zaliczyć również  gra Tank Battle Heroes. Średnia kwota transakcji utrzymała się na zadowalającym poziomie 5.67$. Najczęściej gra była pobierana w Indiach (29%) w Wietnamie (11%) oraz na Filipinach (6.8%).

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju całego naszego portfolio szczególnie z efektów prowadzonego przez nas procesu optymalizacji naszego najnowszego tytułu jakim jest Top Speed 2. Trwają prace nad bardzo dużą aktualizacją aplikacji która za niedługo powinna  być dostępny dla użytkowników. Jest ona odpowiedzią na feedback, który codziennie otrzymujemy od fanów wirtualnych spalin z całego świata oraz udostępni im między innymi dodatkowe możliwości  personalizacji swoich wirtualnych aut. Zawsze podkreślamy, że najważniejsi są dla nas gracze, którzy budują społeczność danej gry, to ich sugestie są dla nas najcenniejsze.– mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bull S.A.

Wrocławski deweloper, dzięki stabilnej pozycji na rynku gier mobilnych rozwija swoją działalność. Zespół T-Bull S.A. pracuje nad tytułem w pełni kierowanym na platformę Steam. Pierwsze koncepty kosmicznego projektu gry zawierającego elementy survivalowy zostały pokazane w Los Angeles podczas Game Daily Connect. Deweloper planuje, że gra w fazie wczesnego dostępu (Early Access) zostanie udostępniona do końca 2020 r. Spółka rozpoczęła proces dodatkowej rekrutacji do zespołu dedykowanego do tego projektu.

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.