T-Bull wydaje obszerną aktualizację ostatniego hitu - Moto Rider GO

Wrocławskie studio T-Bull poinformowało o udostępnieniu obszernej aktualizacji do gry Moto Rider GO. Twórcy oddali do dyspozycji graczy osiem nowych modeli motorów, dodatkowy wątek fabularny, składający się z 60 różnych poziomów i zupełnie nowych tras oraz udoskonalili oprawę graficzną gry. Dodatkowa zawartość jest już dostępna do pobrania za pośrednictwem sklepu Google Play.

Moto Rider GO to jedna z najszybciej zyskujących popularność produkcji studia T-Bull. Już niespełna kilka dni po swojej premierze stała się ona grą wyścigową numer jeden w wielu krajach na całym świecie, podbijając tym samym rankingi sklepu Google Play. W najnowszą produkcję wrocławskiego dewelopera zagrało już kilkanaście milionów mobilnych graczy z przyrostem na poziomie średnio około 100 tysięcy nowych użytkowników każdego dnia.

– Śledzimy na bieżąco opinie graczy na temat naszych produkcji, a wprowadzona aktualizacja do Moto Rider GO to właśnie swoista odpowiedź na głosy naszej milionowej społeczności, która poprosiła nas o dodanie dodatkowego kontentu do gry. Dla nas najważniejsza jest satysfakcja graczy i wysoka jakość rozgrywki – podkreśla Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel i prezes zarządu studia T-Bull S.A.

Moto Rider GO – wciel się w rolę nieustraszonego motocyklisty

W Moto Rider GO gracze wcielają się w rolę profesjonalnego motocyklisty, który bierze udział w licznych wyścigach. Twórcy oddali w ręce graczy szeroki wachlarz możliwości personalizacji i tuningu wirtualnych pojazdów, co pozwoli na dopasowanie ich do indywidualnych upodobań lub wymagań danej misji. W mobilnej grze wrocławskiego studia, użytkownicy mają do dyspozycji piętnaście unikalnych modeli motocykli, z trzech różnych klas, takich jak: chopper, cross czy superbike. Dodany w najnowszej aktualizacji wątek fabularny, obejmuje aż 60 zupełnie nowych poziomów, które gracz może przechodzić na tysiące różnych sposobów, bijąc tym samym kolejne rekordy. Nowością są także zmienne warunki atmosferyczne, takie jak: deszcz, mgła czy burza śnieżna oraz cykl dnia i nocy.

Moto Rider GO zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze, co nie utrudnia jednak rozgrywki. Najnowszą aktualizację do gry Moto Rider GO można już pobrać ze sklepu Google Play. Twórcy planują także wydanie nowej wersji gry na pozostałe platformy.

T-Bull S.A. – informacje o firmie

T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 200 milionów.  Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SHARE POST

PHONE


OFFICE:
(+48) 534-326-597

BUSINESS INQUIRIES:
(+48) 535-351-884

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.