Wrocławski Best Sniper z dużą aktualizacją po przebiciu pięciu milionów pobrań

Best Sniper, pierwsza snajperska gra studia T-Bull S.A. została ciepło przyjęta przez graczy na całym świecie. Produkcja ma już na swoim koncie ponad pięć milion pobrań. Z racji tego, że twórcy cenią sobie feedback użytkowników, tytuł doczekał się nowej aktualizacji uwzględniającej szereg zmian wprowadzonych na prośbę graczy.

Ekipa z T-Bull S.A. zdaje się mieć pełne ręce roboty. Ich tytuły mogą pochwalić się łączną liczbą ponad 315 milionów pobrań. To ogromny sukces dla dewelopera, który zaczynał od skromnej – dwuosobowej ekipy. Jedna z ich najnowszych produkcji, Best Sniper po przekroczeniu pięciomilionowego kamienia milowego w postaci liczby pobrań doczekała się kolejnej aktualizacji i została nagrodzona przez sklep Google Play specjalną promocją gry wśród użytkowników.

Best Sniper to jedna z najbardziej rozbudowanych technicznie i fabularnie gier, które stworzyliśmy. Po udanej premierze na urządzeniach z systemami Android i iOS w oparciu o feedback od naszych użytkowników, przygotowaliśmy i wydaliśmy nową aktualizację do gry. Usprawniliśmy system sterowania, celowania, ekonomię, tekstury dinozaurów i mechaniki gameplayowe, nanieśliśmy poprawki w tłumaczeniach na język japoński czy koreański oraz zlokalizowaliśmy grę w języku arabskim i holenderskim – mówi Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel i prezes zarządu studia T-Bull S.A.

Snajperskie doświadczenia

Akcja gry rozgrywa się w postapokaliptycznej wizji świata, w której nieudany eksperyment doprowadził do skrzyżowania genów człowieka i dinozaura. Mutanty wypełzają na ulice miast na całym świecie niszcząc naszą cywilizację. Gracze wcielają się w rolę łowcy – strzelca wyborowego, którego zadaniem jest zmierzenie się z setkami krwiożerczych kreatur. Twórcy postawili przede wszystkim na jakość rozgrywki. W grze można odblokować kilkanaście różnych karabinów snajperskich, a każdy z graczy może je spersonalizować dodatkowymi ulepszeniami.  Dodatkowo, snajperzy do swojej dyspozycji mają również materiały wybuchowe, które są w stanie pomóc w najtrudniejszych sytuacjach.

Darmowy model sukcesu

Model biznesowy free-to-play zapewnił T-Bull S.A. sukces i umożliwia dalsze rozwijanie ambicji i poszerzanie zasięgu swoich produktów. Pozwala on użytkownikom ściągać gry za darmo, jednak istnieje możliwość zakupu przedmiotów już wewnątrz aplikacji, za prawdziwe pieniądze. Grę Best Sniper można pobrać na urządzenia z systemami iOS oraz Android.

Grę Best Sniper możecie pobrać tutaj: http://smarturl.it/bestsniper

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.