Premiera Top Speed 2 na Androida już 11 czerwca

Top Speed 2 będzie dostępne do pobrania ze sklepu Google Play już w najbliższy wtorek 11 czerwca. To wyczekiwana kontynuacja uznanej gry wyścigowej, którą do końca kwietnia 2019 pobrano ponad 40 milionów razy.

Zgodnie z obietnicami, T-Bull S.A. – wrocławski deweloper gier na urządzenia mobilne, zakończy pierwsze półrocze 2019 z przytupem. Już w przyszłym tygodniu użytkownicy urządzeń z systemem Android będą mogli zasiąść za kierownicami swoich superszybkich aut i zweryfikować swoje umiejętności w produkcji wypełnionej prędkością, rykiem silników i zapachem spalin. Twórcy położyli także duży nacisk na aspekt online, implementując autorski system multiplayer. Dzięki temu gracze z całego świata będą mogli rywalizować między sobą i brać udział w licznych wyzwaniach.

– To wyjątkowo ekscytujące ogłoszenie, nie możemy się doczekać wrażeń graczy z drugiej odsłony Top Speed – mówi Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel i Prezes zarządu T-Bull S.A. –W porównaniu do pierwszej części gry, praktycznie wszystko uległo poprawie. Gra wygląda i brzmi lepiej, a rozgrywka jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca – dodaje.

W początkowym okresie Top Speed 2 będzie dostępny dla posiadaczy urządzeń mobilnych cechujących się dużą wydajnością. Następnie gra będzie dostosowywana do szerszego spektrum rynku.

Pierwsza odsłona Top Speed zadebiutowała niecałe 4 lata temu i od dnia premiery cieszyła się dużym uznaniem graczy – do kwietnia 2019 produkcję pobrano ponad 40 milionów razy, a jej średnia ocena w sklepie Google Play wyniosła 4.62/5. Top Speed 2 już od pewnego czasu dostępne było w fazie beta testów. W przyszłym tygodniu gra zadebiutuje w pełnej formie dla użytkowników urządzeń opartych na systemie Android, a już wkrótce do wyścigu dołączą też gracze iOS.

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.