Top Speed 2 zadebiutowało na urządzeniach Android

Top Speed 2 rusza w trasę! Długo wyczekiwana produkcja od rodzimego dewelopera T-Bull S.A. już dziś debiutuje na urządzeniach z systemem operacyjnym Android.

Już dziś użytkownicy urządzeń mobilnych, opartych na systemie operacyjnym Android mogą usłyszeć ryk wirtualnych silników w Top Speed 2. Gra dostępna jest w sklepie z aplikacjami Google Play i można ją pobrać w tym miejscu: https://smarturl.it/topspeed2_pl

Zawrotna prędkość i adrenalina będą towarzyszyć graczom na każdym kilometrze sequela do jednej z najpopularniejszych gier wrocławskiego studia. Pierwsza część to uznana produkcja, którą na całym świecie pobrało ponad 40 milionów użytkowników. Kontynuacja wrzuca wyższy bieg i wciska przycisk nitro sadzając graczy w wirze super-szybkiej rozgrywki. Na wirtualnych kierowców czeka aż 71 samochodów, każdy z 7 kluczowymi podzespołami do podrasowania, których efektowność sprawdzą na ćwierć milowym odcinku gorącego asfaltu.

– Gry wyścigowe to specjalność naszego studia. Chcemy żeby Top Speed 2  był naszym największym osiągnięciem zarówno pod względem rozgrywki, jak i rozwiązań technologicznych – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bull S.A. – Debiut gry w sklepie Google Play to ważny, ale jednak pierwszy krok dla Top Speed 2. W planach mamy stały rozwój, aktualizacje i doskonalenie gry. – dodaje.

TOP SPEED 2 – CO MA POD MASKĄ

• 71 samochodów wyścigowych do odblokowania – od amerykańskich muscle cars po europejskie super-samochody;

• Ekscytująca fabuła nawiązująca klimatem do filmów akcji lat 90’ zabierze graczy w głębokie podziemia świata wyścigów;

• Siedem podzespołów do podrasowania dla jak największych wydajności na trasie: opony, nitro, wydech, silnik, skrzynia biegów, turbosprężarka oraz karoseria;

• Personalizacja aut dzięki możliwości pomalowania każdej części, zakupu preferowanych felg,

• Trzy dostępne mapy: Lotnisko, Autostrada i Doki;

• Rozbudowany, stale rozbudowywany system multiplayer umożliwiający rywalizację z graczami online;

• Możliwość dokonywania zakładów walutą w grze – zwycięzca bierze wszystko;

• Ponad 426 wyścigów dostępnych w trybie fabularnym i trybach elitarnych;

Top Speed 2 oferuje wiele trybów rozgrywki na trzech różnych mapach – lotnisku, autostradzie i dokach. Tryb fabularny to historia policjanta pracującego pod przykrywką, który z każdym kolejnym kilometrem coraz głębiej wchodzi w podziemie wyścigów o najwyższą stawkę. Kierowcy rajdowi mogą rywalizować też w trybach elitarnych wyzwań, codziennych ograniczonych czasowo eventach i brać udział w wyzwaniach live.

Najważniejszą formą zabawy jest jednak możliwość rywalizacji z innymi graczami w rozbudowanym trybie multiplayer, gdzie gracze zawalczą o jak najwyższe pozycje w tabelach rankingowych. W wyścigu jeden-na-jednego zwycięży ten, który zmianę biegów opanował do perfekcji, a nitro używa w najbardziej newralgicznych momentach. Sekundy zadecydują o być albo nie być.

Do swojej dyspozycji gracze dostaną ponad 70 wyjątkowych maszyn stworzonych tylko do jednego celu – do pokonywania kolejnych granic prędkości. Od smukłych samochodów coupe, przez klasyczne muscle cars po jedne z najbardziej rozpoznawalnych europejskich modeli – wybór nigdy był tak szeroki. Ponadto, każda część i każdy podzespół gracze mogą dostosować do swoich potrzeb, aby wycisnąć cenne sekundy na trasie wyścigu. Optymalizacja wydajności pojazdów leży wyłącznie w rękach kierowców.

Top Speed 2 już teraz można pobrać ze sklepu Google Play TUTAJ. Użytkownicy systemu iOS mogą już wkrótce spodziewać się premiery gry na ich urządzeniach mobilnych. Świat podziemnych wyścigów czeka na odważny śmiałków.

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.