Racing Xtreme 2 od T-Bull S.A debiutuje na Google Play

T-Bull S.A. prezentuje swoją najnowszą produkcję – Racing Xtreme 2. Kontynuacja popularnej gry wyścigowej zadebiutowała właśnie w sklepie Google Play.

Ryk silników, wielkie maszyny i walka o najlepsze wyniki – to i jeszcze więcej zaoferuje graczom najnowsza gra Racing Xtreme 2. Kolejna część popularnej gry wyścigowej od T-Bull z 2017 roku już dzisiaj trafia na urządzenia mobilne odbiorców na całym świecie. Gracze ponownie stoczą zażarte pojedynki siedząc za sterami potężnych monster trucków. Tutaj jednak podobieństwa kończą się, a zaczynają nowości. Główną z nich jest zupełnie zmodyfikowana mechanika jazdy. To jednak nie koniec.

T-Bull ponownie stawia na szerokie zaplecze wyścigów i daje graczom szerokie możliwości personalizacji pojazdów. Na graczy czeka do dyspozycji kilkadziesiąt unikalnych monster trucków, każdy z możliwością dostosowania wedle własnego uznania i potrzeb. Oprócz tego w warsztacie znajdzie się opcja ulepszenia podzespołów każdej z mechanicznych bestii – wymiana silnika, skrzyni biegów, czy nawet gigantycznych opon gwarantuje graczom dużo wyższą wydajność pojazdów. Same wyścigi również dostępne są w kilku formatach. Od standardowego pojedynku, przez walkę w rankingach czy codzienne wyzwania, aż po starcia z bossami – gracze Racing Xtreme 2 nie będą narzekali na nudę.

– Od czasu udanej pierwszej odsłony Racing Xtreme jesteśmy bogatsi o wiedzę, technologię i feedback od graczy. Dlatego jesteśmy pewni, że dostarczamy produkcję wysokiej jakości mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bull S.A. – Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych produkcji, prace nad grą nie kończą się wraz z premierą. Naszym celem jest przede wszystkim systematyczne wdrażanie w najbliższym czasie elementów trybu multiplayer. dodaje Fijałkowski.

Rezultaty otwartej bety

Tak jak miało to miejsce przy poprzednich produkcjach T-Bull S.A. i tym razem premierę Racing Xtreme 2 poprzedziła faza otwartej bety, która umożliwiła doszlifowanie produktu i ustosunkowanie się do uwag testerów. Pozwoliła również na zebranie pierwszych statystyk dotyczących pobrań i monetyzacji gry.

Racing Xtreme 2 w otwarciej becie pobrane zostało ponad 400 000 razy. Gra największą popularnością cieszyła się w Indiach, które odpowiadały za 17% globalnych ściągnięć. Na kolejnym stopniu podium znalazły się Stany Zjednoczone Ameryki Północnej z 9,1%. Na dalszych miejscach jest Brazylia (6,5%), Irak (4,7%), Wietnam (4,6%) i Indonezja (4,0%). USA to także główny rynek odpowiadający za zakupy dokonane w produkcji wrocławskiego dewelopera – aż połowa zakupów pochodzi właśnie zza Atlantyku.

Gra Racing Xtreme 2 jest już dostępna w sklepie Google Play.

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.