Tank Battle Heroes od T-Bull S.A. debiutuje na nowej platformie subskrypcyjnej Bemobi

T-Bull S.A., producent gier na platformy mobilne, zadebiutował na platformie Apps Club ze swoim najnowszym hitem, czyli Tank Battle Heroes. Gra już na starcie otrzymała specjalne wyróżnienie i będzie wyświetlana na głównej stronie sklepu. Brazylijska Spółka Bemobi Media Entretenimento LTDA zajęła się dystrybucją najnowszej produkcji wrocławian m.in. na terenie Ameryki Łacińskiej, Europy Środkowej i Bliskiego Wschodu. Platforma Bemobi opiera się na modelu subskrypcji. Jest to wyjątkowa szansa na dotarcie do ponad pół miliarda potencjalnych odbiorców, do których dotąd Spółka nie miała dostępu.

Chcemy z naszymi grami trafiać do jak najszerszego grona użytkowników. Aby osiągnąć ten cel, musimy pojawiać się na wielu platformach. Nasza obecność w Bemobi Apps Club to szansa dotarcia do kolejnego grona odbiorców. Tych, którzy decydują się na comiesięczne subskrypcje – mówi Grzegorz Zwoliński, prezes zarządu T-Bull S.A. – O skuteczności takiego podejścia może świadczyć popularność chociażby Netflixa, czy Spotify – dodaje.

Opera Apps Club to usługa dostępna wśród operatorów 11 państw z segmentu rynków rozwijających się. Jednak już niedługo do tego grona dołączy nawet 25 państw i ponad 40 operatorów sieci komórkowych z całego świata. To przekłada się na około 500 milionów potencjalnych użytkowników i, zgodnie z informacjami podawanymi przez właściciela platformy, około 6 milionów aktywnych subskrybentów. Po wykupieniu abonamentu, użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich produkcji dostępnych w sklepie. Jedną z cech charakterystycznych dla platformy jest fakt, że pozostają na niej tylko najlepsze produkcje, ponieważ ilość aplikacji jest ograniczona. T-Bull S.A. zadebiutował w Opera Apps Club ze swoją najnowszą produkcją w postaci Tank Battle Heroes.

Więcej: https://tankbattleheroes.app/

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.