T-Bull S.A. jeszcze w tym roku wejdzie na rynek NewConnect

Ponad 150 wydanych tytułów, 300 tysięcy pobrań aplikacji każdego dnia i 170 milionów pobrań łącznie – to liczby charakteryzujące wrocławskie studio T-Bull S.A., odnoszące sukcesy, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Firma ogłosiła dziś, że jeszcze w tym roku  zadebiutuje na rynku NewConnect.

Niespełna sześć lat temu studio T-Bull liczyło tylko dwie osoby. Teraz firma zatrudnia ponad 50 pracowników, a we wrześniu ruszyła z szerokim procesem rekrutacji, który zakłada utworzenie 150 nowych miejsc pracy.

T-Bull przeniósł się do nowego, czterokrotnie większego  biura we wrocławskim wieżowcu Sky Tower i opracowuje plany wydawnicze zakładające wprowadzenie na rynek wielu nowych rozbudowanych gier i aplikacji z budżetem liczonym w milionach.  Jeszcze w tym roku spółka zadebiutuje także na NewConnect.

– Sześć lat temu studio T-Bull mieściło się w niewielkim mieszkaniu, a naszym orężem była tylko (i aż) pasja tworzenia gier. W tym roku udało nam się przebić barierę 9 milionów pobrań aplikacji miesięcznie, zmieniliśmy biuro na znacznie większe, rekrutujemy 150 nowych pracowników. Wejście na NewConnect to przełomowy moment w naszej działalności, do którego dążyliśmy od lat, ale nie jest to jeszcze nasze ostatnie słowo – zapewnia Damian Fijałkowski, współzałożyciel studia T-Bull.

Najpopularniejszą grą studia jest wyścigówka Top Speed, w którą gra już ponad 10 milionów użytkowników na całym świecie. Założyciele studia: Damian Fijałkowski, Grzegorz Zwoliński i Radosław Łapczyński to nie tylko gracze, to także miłośnicy nowych technologii i wizjonerzy. W przerwach między tworzeniem kolejnych gier i aplikacji pracowali nad innowacyjnymi projektami, takimi jak bioniczna ręka sterowana myślami. Teraz ich druga spółka – SatRevolution S.A. stworzyła pierwszego polskiego prywatnego satelitę komercyjnego.

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.