T-Bull S.A. przedstawia Robots Battle Arena – potężne mechy bronią ludzkości

Spółka T-Bull S.A. ogłasza rozpoczęcie beta testów ich najnowszej produkcji Robots Battle Arena. Zupełnie nowa gra od wrocławian posadzi graczy za sterami potężnych robotów bojowych. Ponadto, Tank Battle Heroes otrzyma nowy tryb rozgrywki i będzie dostępne na urządzeniach iOS , a Racing Classics weszło w fazę wczesnego dostępu na popularnej platformie Steam.

Wrocławianie przedstawiają zupełnie nową grę opartą na rozgrywce wieloosobowej. Robots Battle Arena to tytuł przepełniony dynamiczną akcją i futurystyczną batalią o przetrwanie. W dobie rozwoju technologicznego, którego wynikiem było powstanie zaawansowanych robotów bojowych trwa walka o losy ludzkości. Globalny konflikt zbrojny pozostawił za sobą tylko zgliszcza, w których aby przetrwać kolejny dzień, gracze muszą toczyć walkę za sterami potężnych mechów. Zasiadając w jednej z dziesięciu gigantycznych machin bojowych, będą mogli zmierzyć się zarówno z rozbudowanym trybie dla jednego gracza, jak i rywalizować w rozgrywce wieloosobowej. Gra już teraz dostępna jest w fazie open-beta dla użytkowników sklepu Google Play.

– Czegoś takiego w naszym studiu jeszcze nie było. Proponujemy graczom zupełną nowość w postaci emocjonującej rozgrywki w futurystycznym wydaniu – mówi Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel i Prezes zarządu T-Bull S.A. – Jesteśmy przekonani o tym, że naszych użytkowników czeka wiele godzin naprawdę dobrej zabawy, tym bardziej, że kładziemy głęboki nacisk na tryb multiplayer, którego pełne możliwości chcemy przetestować w fazie trwających właśnie beta testów – dodaje.

NOWE KIERUNKI GIER T-BULL S.A.

Jeden z hitów T-Bull S.A. – Tank Battle Heroes  już wkrótce otrzyma kolejny, znaczący update. Przede wszystkim gra, którą do końca kwietnia pobrano już ponad 5,3 miliona razy w najbliższym czasie zadebiutuje na urządzaniach z system operacyjnym iOS. Fani Apple będą mogli zasiąść za sterami potężnych czołgów wojennych. Z kolei osoby korzystające ze sklepu Google Play otrzymają możliwość zmierzenia się z innymi graczami w nowym, wyjątkowym trybie rywalizacji, w ramach którego na jednej arenie zmierzy się równocześnie czterech graczy. Tylko najlepsi i najzręczniejsi gracze wyjdą z tej potyczki zwycięsko.

Kolejną wiadomością od wrocławskiego dewelopera jest Racing Classics w fazie wczesnego dostępu na platformie Steam. Ta gra wyścigowa to wyjątkowo sympatyczne i klimatyczne doświadczenie dla fanów klasyków motoryzacji – tych z lat ’70 i 80’ minionego wieku. Rozgrywka w stylu retro pozwala graczom na odblokowanie 16 wyjątkowych samochodów, dziesiątek podzespołów oraz na rywalizację w atrakcyjnym trybie multiplayer. Gra już teraz dostępna jest tutaj: https://store.steampowered.com/app/1026110/Racing_Classics_Drag_Race_Simulator/

Już w najbliższych dniach można spodziewać się kolejnych, dużych ogłoszeń od T-Bull S.A.

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.