T-Bull S.A. publikuje raport podsumowujący luty 2019 i rusza z gamingową ofensywą na koniec pierwszego kwartału 2019

Wrocławski deweloper gier głównie na platformy mobilne, T-Bull S.A., opublikował raport podsumowujący luty 2019 r. Jednocześnie firma informuje o licznych projektach, nad którymi aktywnie pracuje.

T-Bull S.A. w ramach podsumowania ubiegłego miesiąca informuje o 4,4 milionach pobrań ich gier. To kolejny udany miesiąc dla wrocławskiej spółki, który doprowadził ją do poziomu ponad 392,5 milina pobrań łącznie. Okrągła suma zdaje się być już na wyciągnięcie ręki. To zasługa konsumentów przede wszystkim takich państw jak Indie, Indonezja, Meksyk, Brazylia i Rosja. To tam gry polskiego studia cieszą się największą, nieprzerwaną popularnością. Gra, która od dnia swojej premiery, a ta miała miejsce w grudniu 2016 roku, cieszy się niesłabnącym uznaniem graczy to Moto Rider GO. Ten symulator jazdy na motocyklu tylko w zeszłym miesiącu pobrano prawie 1,3 miliona razy na urządzeniach mobilnych, co łącznie przekłada się na 71,6 miliona ściągnięć. Ten wynik cieszy tym bardziej, że po raz pierwszy zespół Google Play docenił produkt na tyle, że gra otrzymała w lutym promocję na głównej stronie sklepu. To istotne, ponieważ utrzymywanie zainteresowania graczy to klucz do sukcesu wrocławian.

Udany luty to jednak zasługa nie tylko uznanych tytułów, ale też ogromna ofensywa wrocławskich byków. T-Bull S.A. kładzie duży nacisk na doszlifowanie swoich gier nie tylko pod względem technicznym, ale też z punktu widzenia user experience. Firma słucha opinii swoich beta testerów i wdraża poprawki, które mają na celu wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom w fazie docelowej.

– W naszym studiu nie zatrzymujemy się ani na chwilę. Pracujemy nad coraz to nowymi produkcjami i poprawkami. Nieoceniona dla nas jest możliwość weryfikacji naszych pomysłów w ramach otwartych testów beta – to one pozwalają nam skierować nasze produkcje na odpowiednie tory i zwrócić uwagę na kluczowe elementy ważne dla graczy. – mówi Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel i Prezes zarządu T-Bull S.A.

Fani gier od T-Bull S.A. mogą już zacierać ręce, ponieważ w najbliższym czasie czeka na nich szereg nowości. Przede wszystkim największe zaangażowanie i zasoby pracy pochłania Top Speed 2, którego premiera zbliża się już wielkimi krokami. Jak informuje spółka, już wkrótce w grze powinna pojawić się nowa aktualizacja, która wprowadzi wzbogacony tryb rankingów umożliwiający graczom zweryfikowanie swojego poziomu progresu i umiejętności. Użytkownicy stawiający na rywalizację będą mieli możliwość porównywania drabinek punktowych i walki o pozycję lidera. To kolejny aspekt rozbudowanego trybu multiplayer w wyczekiwanej produkcji T-Bull S.A. Otwarta wersja beta Top Speed 2 dostępna już teraz w sklepie Google Play w tym miejscu.

Oprócz tego deweloper informuje o znacznym poszerzeniu swojego portfolio. Już teraz w sklepie Play możemy znaleźć nowości w fazie otwartych beta testów:

Bike Rider Mobile

To zupełnie nowa gra wyścigowa, która po brzegi wypełniona jest motocyklową adrenaliną. Gracze za sterami swoich potężnych jednośladów, w skład których wchodzą ścigacze, choppery i crossy, staną w szranki w dwóch wyjątkowych trybach. Pierwszy to wyścig w formie pojedynku z przeciwnikiem na ¼ mili, zaś drugi to zręcznościowy tryb endless race, który gracze mogą kojarzyć z popularnego Moto Rider GO.

Link do pobrania w sklepie Google Play

Racing Classics PRO

Prawdziwi miłośnicy motoryzacji doceniają kunszt, elegancję i majestat starych dobrych maszyn, które królowały na szosach a latach ’70 czy 80’ minionego wieku. Racing Classics PRO to gratka dla fanów retro, która oferuje zabawę w wymagającym trybie wyścigów jeden na jednego, kilkanaście klasycznych pojazdów do odblokowania, rozbudowany tryb fabularny oraz atrakcyjną rozgrywkę multiplayer.

Link do pobrania w sklepie Google Play

Best Sniper Legacy

Postapokaliptyczny świat, w którym na każdym kroku na graczy czyhają złowrogie dinozaury oraz nieprzebrane hordy zombie, a jedynym sposobem na przeżycie jest precyzja – to właśnie uniwersum Best Sniper Legacy. Reedycja wielce popularnej gry zręcznościowej, w której gracz wciela się w strzelca wyborowego próbującego przetrwać w ruinach upadłej cywilizacji. Gra wzbogacona o nową, realistyczną grafikę oraz przede wszystkim, system rozgrywki, który umożliwia rozgrywkę pomiędzy graczami.

Link do pobrania w sklepie Google Play

Pool clash: 8 Ball Billiards

Mobilny bilard w zupełnie nowym wydaniu oferuje graczom płynną i atrakcyjną symulację w wielu formatach. Rozgrywka z przeciwnikami online, rywalizacja z przyjaciółmi na jednym urządzeniu, tryb wyzwań – prawdziwe emocje są na wyciągnięcie ręki.

Link do pobrania w sklepie Google Play

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.