Tank Battle Heroes w fazie beta testów na iOS i premiera Best Sniper Legacy na Androida

Tank Battle Heroes od wrocławskiego dewelopera gier T-Bull S.A. trafia właśnie do fazy beta testów na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS. Dodatkowo w sklepie Google Play pojawiła się odświeżona wersja gry Best Sniper Legacy. Twórcy zdecydowali się na ten krok po analizie licznych wiadomości od fanów, których feedback pozwolił na wprowadzenie licznych zmian i usprawnień w rozgrywce.

Tank Battle Heroes to darmowa gra, która przenosi graczy na pole bitwy, na którym rywalizując w misjach fabularnych lub z innymi graczami, siedzą za sterami czołgów. Tytuł oferuje szerokie portfolio maszyn bojowych z różnych okresów historycznych – od II Wojny Światowej, po aktualne konflikty zbrojne. Każdy czołg można dopasować do indywidualnych potrzeb i personalizować zgodnie z preferencjami.

Tank Battle Heroes swoją premierą na platformie Google Play miało we wrześniu 2018 roku. Od początku gra cieszyła się dużym zainteresowaniem i uznaniem graczy. Od casu premiery, tytuł pobrano już ponad 5 milionów razy i utrzymuje on średnią ocenę na poziomie 4,8/5.

– Od kiedy Tank Battle Heroes pojawił się na urządzeniach z systemem Android, dostawaliśmy masę zapytań odnośnie portu na iOS. Teraz cieszymy się, ponieważ możemy wejść z grą na nową platformę, gdzie przetestujemy jej wszystkie funkcjonalności. Dzięki naszym fanom udało nam się także udoskonalić grę Best Sniper Legacy, której odświeżona wersja zadebiutowała w sklepie Google Play – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel studia i członek zarządu T-Bull S.A.

Rozpoczęcie fazy beta testów Tank Battle Heroes na platformie iOS zbiegło się w czasie z premierą odświeżonej wersji Best Sniper Legacy na Androida. Na bazie feedbacku od fanów, twórcy nie tylko naprawili błędy we wszystkich wersjach aplikacji, ale także zaprojektowali od podstaw wiele kluczowych elementów. Wśród zmian możemy wyróżnić: zaprojektowanie nowego, bardziej intuicyjnego menu, dodanie nowych trybów gry – Extermination i Survival z rankingiem online i nagrodami w zależności od finałowej pozycji na tablicy wyników. Zwiększono liczbę modyfikacji i ulepszeń do broni oraz dodano możliwość implementacji specjalnych modów podnoszących statystyki broni. Oprócz tego twórcy pracują jeszcze na trybem PvP oraz różnymi cyklicznymi eventami w grze na żywo, dzięki którym będzie można zdobywać unikalne nagrody.

Wybrane statystki wersji beta Best Sniper Legacy:

• TOP5 krajów pod względem pobrań – USA, Indie, Irak, Brazylia, Turcja

• Średnia miesięczna liczba ściągnięć – 160 860

• Maksymalna miesięczna liczba ściągnięć – 201 771

• TOP5 średnia miesięczna liczba ściągnięć – Indie: 25 428, Irak: 11 952, Brazylia: 11 039, USA: 10 766, Turcja: 5 848

Deweloper podzielił się także najciekawszymi statystykami Tank Battle Heroes względem monetyzacji, odnotowanych na systemie Android:

• W USA średnia płatność w grze wynosi 48,00 USD;

• Średnia kwota transakcji to 6,17 USD

• Gra dostępna jest na 92,25% wszystkich urządzeń z Androidem na świecie

Od dnia premiery Tank Battle Heroes otrzymało wiele aktualizacji, usprawnień oraz dodatkowej funkcjonalności. Kluczowym elementem rozgrywki był dla wrocławskiego studia zaawansowany tryb multiplayer. Od czasu premiery został wzbogacony o znacznie rozwiniętą funkcjonalność oraz możliwość pojedynku z kilkoma osobami równocześnie. Gra została także zlokalizowana na wiele nowych języków, w tym: polski, rosyjski, hiszpański, czy wietnamski. Poprawiona została także sterowność i system celowania, tekstury czołgów oraz system matchmakingu. Fani gry mogą spodziewać się dalszego rozwoju tytułu w kolejnych miesiącach.

SHARE POST

ADRESS


T-Bull S.A.
ul. Szczęśliwa 33/2.B.09
53-445 Wrocław
Poland

INFO


NIP: 8992714800
REGON: 021496967
KRS: 0000579900

Kapitał zakładowy: 118.830,50 zł (w całości wpłacony)

© T-BULL S.A. 2022. All Rights Reserved.