T-Bull

Menu

Umowa ramowa z inwestorem

Zgodnie z zapowiedziami z początku października bieżącego roku została podpisana umowa z inwestorem na produkcję pięciu symulatorów. Pierwsze zapowiedzi gier powinny ukazać się na platformie Steam jeszcze w tym roku, a kolejne na początku przyszłego.

W ramach umowy, inwestor zobowiązał się do współfinansowania gier w zamian za udział w dochodach generowanych przez poszczególne projekty. Do każdego projektu zostanie podpisana umowa wykonawcza pracyzująca budżet, harmonogram i opis działania.

Podpisanie umowy z inwestorem to ostateczne potwierdzenie intencji wyrażonych wcześniej w liście intencyjnym. Chcemy dewersyfikować źródła przychodów Spółki i w pełni wykorzystać potencjał społeczości graczy. Zwłaszcza, że różne urządzenia – mobilne, PC, konsole – dają inne możliwości komercjalizacji projektów. Szczegóły zaprezentujemy wkrótce w formie aktualizacji naszej strategii rozwoju na najbliższe lata. – dodaje Damian Fijałkowski – Rozwijając się nadal na rynku gier mobilnych, chcemy poszerzyć grono naszych fanów o graczy PC i konsolowych, a nasze portfolio o gry, które w pełni pokazą nasze możliwości graficzne i programistyczne. Pierwsze projekty zamierzamy zrealizować w popularnym dzisiaj, szerzej niż kiedyś rozumianym, gatunku symulatorów. Chcemy jednak wzbogacić go o elementy z innych kategorii gier. 

– komentuje Damian Fijałkowski, współzałożyciel i CTO studia T-Bull.

 
 
EnglishSpanish