T-Bull

Menu

Spółka

Podstawowe informacje o spółce i jej działalności:

T-Bull S.A. to spółka nowych technologii specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji gier na urządzenia mobilne. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych.

Przychody generują reklamy oraz mikrotransakcje dokonywane przez użytkowników wewnątrz aplikacji. Gry udostępniane są za pośrednictwem globalnych platform: Google Play (Android), AppStore (iOS Apple), Windows Phone (Windows Mobile), Black-Berry World (Black Berry OS), a także Amazon i Opera Mobile Store.

W 2015 roku T-Bull trafił do czołówki największych producentów gier mobilnych w Polsce głównie za sprawą bardzo dużego wzrostu popularności produkowanych w studio aplikacji. Konsekwentność i dbałość o szczegóły pozwala realizować strategię spółki, umacniając tym samym jej pozycję na rynku. Jeden z największych projektów wrocławskiego studia – gra Top Speed, znalazła się w TOP10 najlepiej zarabiających gier wyścigowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Portugalii, Turcji, Korei Południowej, Argentynie, Australii i RPA.

Przyjęta i realizowana przez Zarząd strategia rozwoju Spółki zakłada:

– umocnienie pozycji na rynku gier mobilnych, bazując na obecnym, sprawdzonym modelu biznesowym,
– zwiększenie liczby realizowanych projektów przy jednoczesnym podniesieniu ich atrakcyjności i zaawansowania technologicznego,
– nasilenie działań promocyjnych przy projektach o szczególnym znaczeniu dla Emitenta,
– intensyfikacja działań w obszarze B+R mających na celu predykcję zachowań użytkowników – dostosowywanie rozgrywek do przewidywanych oczekiwań graczy,
– rozpoczęcie realizacji projektów w oparciu o franczyzę.

Najważniejsze dokumenty:

statut
akt założycielski

 
 
EnglishSpanish