T-Bull

Menu

Podstawowe informacje o spółce i jej działalności:

T-Bull S.A. to spółka nowych technologii specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji gier na urządzenia mobilne. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 366 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych.

Informacje skąd pochodzą przychody

Przychody generują reklamy oraz mikrotransakcje wewnątrz aplikacji. Aplikacje udostępniane są za pośrednictwem globalnych platform: Google Play (Android), AppStore (iOS Apple), Windows Phone (Windows Mobile), Black-Berry World (Black Berry OS), a także Amazon i Opera Mobile Store.

Od 2015 roku T-Bull trafił do czołówki największych producentów gier mobilnych w Polsce za sprawą aplikacji Top Speed, która znalazła się w TOP10 najlepiej zarabiających gier wyścigowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Portugalii, Turcji, Korei Poludniowej, Argentynie, Australii i RPA.

Przyjęta i realizowana przez Zarząd strategia rozwoju Spółki zakłada:

– umocnienie pozycji na rynku gier mobilnych, bazując na obecnym, sprawdzonym modelu biznesowym,

– zwiększenie liczby realizowanych projektów przy jednoczesnym podniesieniu ich atrakcyjności i zaawansowania technologicznego,

– nasilenie działań promocyjnych przy projektach o szczególnym znaczeniu dla Emitenta,

– intensyfikacja działań w obszarze B+R mających na celu predykcję zachowań użytkowników – dostosowywanie rozgrywek do przewidywanych oczekiwań graczy,

– rozpoczęcie realizacji projektów w oparciu o franczyzę

 

 

 
 
EnglishSpanish